درباره پرینگام

⛑ ما در پرینگام یک گروه مهندسی تحت مدیریت مهندس نیما طالبی نیا هستیم که دست به ساخت قطعات اختصاصی زدیم. چجور قطعاتی؟ قطعات خاص که امکان تولید  بعضی از اونها با روش‌های معمول تولید قطعات پلاستیک امکانپذیر نیست.

چطور؟ با پرینتر سه‌بعدی! امروزه تکنولوژی پرینترهای سه‌بعدی به ما این امکان رو میده که قطعه مورد نظرمون رو فارغ از فکر کردن به روش‌های تولید پیچیده به سادگی بسازیم.

🔧 تجربه ما در طراحی و ساخت قطعات پلاستیک با روش‌های مختلف تولید به ما این امکان رو میده که بتونیم در ضمینه مشاوره و راهنمایی در جهت ساخت قطعه مورد نظرتون بهتون خدمات بدیم.

محصولات ما چی هستن؟

اول از همه قطعات پرکاربرد و گیک‌پسند برای خوره‌های فناوری! قطعات خلاقانه که با دیدنشون تازه میفهمید چقدر بهشون احتیاج داشتید و جایی پیدا نمیکردید! ما این قطعات رو بصورت پرینت شده براتون آماده کردیم و میتونید با قیمت مناسب از فروشگاه تهیه کنید.

اگر هم که خودتون پرینتر سه‌بعدی دارید و عاشق این هستید که ساعتها بشینید و متولد شدن قطعه‌تون رو ببینید، ما براتون فایل قابل پرینت اماده کردیم.

پرینتر ندارید؟! هیچ مانعی برای ظهور خلاقیت شما وجود نداره. ما بهتون پرینتر سه‌بعدی هم میتونیم ارائه کنیم. با هر ابعادی که دلتون بخواد. به زودی در سایت مدل‌های پرینتر سه‌بعدی ساخت خودمون رو قرار خواهیم داد.

فکر کنم حالا دلایل خوبی دارید برای اینکه به فروشگاه ما یه سری بزنید!